Festival

Festival

Hudební Kroměříž

Pro širokou veřejnost je určen program festivalu akademie s názvem Hudební Kroměříž. Ten poskytuje setkání s hudbou formou koncertů symfonických a komorních seskupení, ale také nabízí program pro rodiny a doprovodné události v mimořádných exteriérech i interiérech historicky cenného města Kroměříž.

Prodej vstupenek

Prodej vstupenek je prostřednictvím tohoto webu. Vstupenky lze vyzvednout také osobně po předchozí domluvě na festival@academykromeriz.com nebo na tel. 777105674 v budově Základní umělecké školy Kroměříž ( ul. Jánská 31)

Výjimečná lokalita

Město Kroměříž – sídlo arcibiskupů

Zázemí akademii poskytují dvě umělecké instituce, Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž a ZUŠ Kroměříž, obě jsou součástí historického srdce města. Barokní prostory v kombinaci s uměním vytváří nezaměnitelného Genia loci. Moravské město, přezdívané též „Hanácké Athény“, své návštěvníky ohromuje krásnými stavbami a unikátními památkami. Arcibiskupský zámek i nádherné zahrady Květná a Podzámecká jsou zapsány na seznamu UNESCO. Město patří k nejvyhledávanějším místům v České republice.

This message is only visible to admins.

Problem displaying Facebook posts.
Click to show error

Error: Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Type: OAuthException
Subcode: 460
Solution: See here for how to solve this error